PracaGrupypl.praca.oferowanaSopot / Specjalista ds. Marketingu i Public Relations
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-12-10 21:22:22
    Temat: Sopot / Specjalista ds. Marketingu i Public Relations
    Od: "Piotr Majewski" <p...@o...pl>

    Sopot, od zaraz/ od stycznia

    Opis stanowiska:
    Marketing produktów i usług w ofercie firmy -
    płatny dostęp do serwisu www, szkolenia,
    warsztaty, publikacje elektroniczne, usługi
    internetowe, internetowa szkoła policealna.

    Sugerowanie nowych produktów i usług, badania
    rynku dla nich, współpraca przy konstruowania
    strategii marketingowych oraz opracowywanie i
    wdrażanie poszczególnych taktyk.

    Zarządzanie programem partnerskim.

    Działania z zakresu Public Relations.

    Wymagania:
    Przede wszystkim doświadczenie. 2 lata w
    marketingu/pr lub rok w marketingu internetowym
    (również projekty niekomercyjne i własne).

    Osoba nastawiona na rozwój umiejętności i
    pogłębianie wiedzy. Nie bieżąco zdobywająca wiedzę
    z zakresu marketingu, zwłaszcza internetowego.
    Mile widziana znajomość e-marketingu w wydaniu
    amerykańskim.

    Wykształcenie minimum średnie. Wymagana biegła
    znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

    Doskonała umiejętność posługiwania się komputerem