eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaSoftware developer - ERP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-06-28 12:00:43
    Temat: Software developer - ERP
    Od: "SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o." <k...@s...pl>

    SENTE Systemy Informatyczne, producent software'u dla przedsiębiorstw
    klasy ERP prowadzi rekrutację na stanowisko:

    ERP SOFTWARE DEVELOPER

    Zadania:

    - rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania ERP
    - rozwój warstwy systemowej oprogramowania
    - realizowanie modyfikacji zamawianych przez klientów
    - wdrażanie oprogramowania u naszych klientów

    Wymagania :

    - znajomość relacyjnych baz danych SQL (znajomość Firebird/Interbase
    będzie dodatkowym atutem)
    - znajomość środowiska programistycznego Borland C++Builder (w tym
    znajomość technologii VCL)
    - dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania
    przedsiębiorstwem (np. z logistyki, magazynowania, sprzedaży, finansów i
    księgowości itp.)

    Nasza oferta:
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - ciekawy, zróżnicowany zakres zadań i duże możliwości rozwoju
    zawodowego: u nas będziesz nie tylko programistą, ale także będziesz
    mógł się rozwijać jako jako wdrożeniowiec i konsultant
    - pracę w młodym zespole specjalistów w dobrej atmosferze
    - szkolenia wewnętrzne techniczne i zewnętrzne tzw. miękkie

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta przeslij swoją aplikację na adres
    email: kariera[at]sente.pl w tytule wpisując: ERP software developer.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1