eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaSekretarka / Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-11-10 15:08:29
    Temat: Sekretarka / Wrocław
    Od: kamyk33 <k...@i...pl>

    W związku z wakatem na stanowisku Sekretarki poszukujemy osoby,
    której głównym zadaniem będzie obsługa Sekretariatu oraz wsparcie
    pracy Działu Sprzedaży i prac Zarządu.

    Przez 10 lat działalności na rynku, spółka Contium SA zbudowała bazę
    ponad 100 lojalnych klientów wśród średnich i dużych organizacji,
    często liderów w swoich branżach. Dostarczamy im wysokiej jakości
    rozwiązania informatyczne m.in. z zakresu pracy grupowej, zarządzania
    wiedzą, e-commerce i billingu. W Contium stawiamy na najlepszych. W
    naszych biurach we Wrocławiu, Częstochowie, Warszawie i Londynie
    pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy specjalistów.

    Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w swobodnej i
    zespołowej atmosferze, dołącz do nas!

    Zakres obowiązków:
    - prowadzenie Sekretariatu,
    - prace asystenckie dla Działu Finansów i Administracji oraz Działu
    Sprzedaży,
    - profesjonalna obsługa Klientów,
    - obsługa korespondencji firmowej i rozmów telefonicznych,
    - obsługa spotkań firmowych,
    - organizacja wyjazdów służbowych pracowników.

    Wymagania:
    - wykształcenie co najmniej średnie (może być w trakcie nauki w szkole
    wyższej),
    - wzorowa organizacja czasu pracy,
    - wysoka kultura osobista i miła prezencja,
    - zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w dużym zespole,
    - samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
    - zdolności szybkiego uczenia się,
    - znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:
    - znajomość podstaw prawa,
    - znajomość tematyki e-commerce,
    - prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:
    - pracę na cały etat w centrali firmy ,
    - pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - luźną atmosferę pracy.

    Wyślij swoje dokumenty przez naszą stronę internetową
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1