PracaGrupypl.praca.szukanaSPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI - Radomsko
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-02-28 10:25:54
    Temat: SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI - Radomsko
    Od: HRFace <a...@h...pl>

    HRFACE jest firmą doradztwa personalnego, prowadzącą procesy
    rekrutacji dla firm z kapitałem zagranicznym, inwestujących na terenie
    południowo - zachodniej Polski.

    Dla naszego Klienta, włoskiej firmy działająca w sektorze tworzyw
    sztucznych zlokalizowanej w Radomsku poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

    Lokalizacja:
    Radomsko

    Zakres obowiązków
    - opracowywanie i wdrażanie procedur systemów zarządzania jakością i
    środowiskiem,
    - przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
    - przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych,
    - koordynowanie wdrażania działań poreklamacyjnych,
    - dbałość o prawidłowe relacje z klientami.

    Wymagania:
    - wykształcenie średnie techniczne,
    - trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    - wiedza na temat systemów zarządzania jakością,
    - umiejętność czytania rysunku technicznego
    - umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno pomiarowym
    - znajomość języka włoskiego

    Oferujemy stabilną pracę w młodym zespole oraz atrakcyjne
    wynagrodzenie. Zapewniamy trzymiesięczne szkolenia we Włoszech oraz
    miłą atmosferę w pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
    zamieszczonego na stronie:

    www.aplikuj.pl
    tel. 0 501 405 804

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1