eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaSEO / Warszawa / zdalna / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-10-08 18:18:16
    Temat: SEO / Warszawa / zdalna / etat
    Od: Robert Kusmierz <r...@p...onet.pl>

    W związku z rozwojem firmy oraz realizacją nowych projektów w branży
    internetowej, firma MBBS, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Specjalista SEO

    Wymagania:
    - znajomość HTML, CSS
    - zasady optymalizacji kodu HTML
    - znajomość zagadnien optymalizacji grafiki, formatów plików graficznych
    - mile widziana znajomość systemu szablonów
    - dodatkowym atutem będzie, wyższe wykształcenie kierunkowe
    - sumienność, terminowość, poważne podejście do pracy

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie poprawnego kodu HTML i CSS na podstawie projektów graf.
    - optymalizacja juz istniejącego kodu
    - pozycjonowanie wybranych serwisów WWW
    - zarządzanie kampaniami w systemie Google AdWords
    - analiza pozycji danej strony w wyszukiwarkach

    Oferujemy:
    - wynagrodzenie (od 2 000 PLN netto)
    - udział ciekawych projektach
    - praca (etat) w biurze w Warszawie lub praca zdalna

    Warunki pracy zdalnej:
    - okresowe raporty z wykonanych prac (dokumentacja)
    - praca z Subversion
    - komunikacja (Skype)

    Firmę MBBS tworzą ludzie odpowiedzialni, miedzy innymi, za wykonanie
    takich serwisów jak: www.cyberbajt.pl, www.starowka.pl,
    www.coreeditor.pl, www.mtrack.cyberbajt.pl i wielu innych projektów.

    Zgłoszenia zawierające CV oraz portfolio należy nadsyłać na adres
    praca[at]mbbs[dot]pl w terminie 14 dni od daty publikacji oferty.

    Robert Kuśmierz

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1