PracaGrupypl.praca.oferowana[RZESZOW] Handlowiec - dystrybucja osprzetu telekomunikacyjnego / stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-11-28 08:45:35
    Temat: [RZESZOW] Handlowiec - dystrybucja osprzetu telekomunikacyjnego / stala
    Od: "Siatkarz" <bartender{wytnij_to}@silesianet.pl>

    Referencja: PRACA: 02/HAN/06
    Specjalista d/s handlu (Rzeszow)

    Zadania:
    pomoc w biezącej pracy dzialu sprzedazy;
    pozyskiwanie nowych klientow, zarowno telefonicznie jak i podczas spotkan
    osobistych
    przygotowywanie ofert dla klientow;
    pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaz;
    opieka nad rozwojem sprzedazy wybranej grupy produktowej

    Wymagania:
    dobra znajomośc sieci LAN/WAN i urządzen sieciowych;
    rozeznania w standardach sieciowych i zagadnieniach telekomunikacyjnych;
    znajomości rozwiązan i standardow okablowania strukturalnego
    duzych zdolności interpersonalnych (kontakt z klientem)
    doświadczenie w branzy IT mile widziane;
    dobra organizacja pracy
    znajomośc pakietu Office
    gotowośc do odbywania podrozy sluzbowych
    prawo jazdy kat.B;
    uregulowany stosunek do sluzby wojskowej;
    znajomośc jezyka obcego bedzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:
    stabilna prace na umowe o prace w pelnym wymiarze godzin;
    szkolenia doskonalące umiejetności
    wynagrodzenie i mozliwośc uzyskania dodatkowej premii
    dostep do najnowszych technologii sieciowych;
    ciągly rozwoj i związane z nim mozliwości awansu;

    Kontakt:Prosimy o przeslanie CV, listu motywacyjnego wylacznie na adres
    emailowy: p...@e...pl .Zapraszamy.

    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrazam zgode na
    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
    niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
    29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1