PracaGrupypl.praca.oferowanaPrzedstawiciel handlowy/Sprzedawca (Warszawa)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-07-07 06:08:51
    Temat: Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca (Warszawa)
    Od: PartnerPraca <p...@g...com>

    Firma PARTNER sp.j. poszukuje osób na stanowiska:

    Sprzedawca (CH Blue City/ Warszawa)

    Zakres obowiązków: Sprzedaż ekskluzywnych artykułów kuchennych.

    Wymagania:
    -wiek 25-35 lat
    -doświadczenie na podobnym stanowisku
    -wysoka kultura osobista
    -miła aparycja
    -dyspozycyjność

    Oferowane warunki pracy:
    - praca 5dni w tyg.
    - praca w młodym dynamicznym zespole
    - duże możliwości awansu
    - wynagrodzenie: ok.2000 netto+prowizja od sprzedaży
    - forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Przedstawiciel handlowy (Warszawa)

    Zakres obowiązków: Sprzedaż ekskluzywnych produktów z galanterii
    cukierniczej, obsługa firm cateringowych, hoteli i restauracji.

    Wymagania:
    -bardzo dobra znajomość j.ang.w mowie i w piśmie
    -doświadczenie w sprzedaży (referencje)

    - wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysoka prowizja
    od sprzedaży)

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.:
    0-22 713-81-97, 696-993-864, 696-993-874.

    Więcej informacji można znaleźć na Naszej stronie internetowej:

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1