PracaGrupypl.praca.oferowanaPrzedstawiciel Handlowy - Polska Centralna
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-01-11 16:29:41
    Temat: Przedstawiciel Handlowy - Polska Centralna
    Od: "Marcin Pichur" <m...@g...pl>

    Firma obuwnicza JULEX www.julex.pl poszukuje kandydatów na:

    Przedstawicieli Handlowych

    Zakres obowiązków:
    - obsługa klientów
    - pozyskiwanie nowych klientów
    - prezentowanie oferty
    - kontrola płatności

    Wymagania:
    - 2 lata doświadczenia
    - działalność gospodarcza
    - wykształcenie min. średnie
    - prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:
    - wynagrodzenie uzależnione od wyników
    - samochód służbowy
    - telefon komórkowy
    - forma zatrudnienia do uzgodnienia - preferowana działalność gospodarcza

    Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (cv i
    list motywacyjny ze zdjęciem) na adres:
    PW JULEX - PRACA
    43-391 Mazańcowice 289
    lub: praca@julex_wytnij.pl z tytułem Praca.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1