PracaGrupypl.praca.oferowanaProject / Sales Manager - Trojmiasto, zdalnie, dla firmy brytyjskiej.
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-07-23 13:10:46
    Temat: Project / Sales Manager - Trojmiasto, zdalnie, dla firmy brytyjskiej.
    Od: "RoomAuction.com Ltd" <s...@n...spam>

    t_sales_manager-1149607.html

    Brytyjska spółka RoomAuction.com Ltd działająca na rynku turystyki on-line
    od 2003 roku, oferująca atrakcyjną formę negocjacji cen usług hotelarskich
    poprzez portal internetowy, w związku z dynamicznym rozwojem kluczowego
    produktu poszukuje osoby do współpracy na stanowisku Project / Sales
    Manager. Szczegóły odnośnie działalności spółki dostępne są na stronie
    www.roomauction.com

    Project / Sales Manager
    Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), praca zdalna

    Opis stanowiska:
    - planowanie / specyfikowanie rozwoju funkcjonalnego serwisu
    - współpraca z zespołem programistów
    - ogólne działania marketingowe promujące serwis
    - bezpośrednie i pośrednie działania sprzedażowe B2B
    - prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami (obecnymi i potencjalnymi) w
    języku angielskim wsparcie techniczne oraz działania sprzedażowe
    - aktywne współuczestniczenie w budowaniu strategii rozwoju serwisu
    - prace redakcyjne

    Oczekujemy od kandydatów:
    - płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (odpowiednik CPE,
    CAE)
    - doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych (w tym współpracy z
    zespołem programistów)
    - mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B poprzez email/telefon
    - mile widziane doświadczenie w hotelarstwie lub/i turystyce online
    - doświadczenie w marketingu online
    - niezbędny komputer z szybkim dostępem do Internetu
    - obsługa podstawowego oprogramowania biurowego oraz prostych programów
    graficznych
    - umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność, słowność ale też i
    poczucie humoru, dobra komunikatywność
    - współpraca najchętniej na zasadzie własnej działalności gospodarczej

    Oferujemy:
    - możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w międzynarodowej spółce
    - udział w ciekawym i nowatorskim projekcie internetowym
    - elastyczną pracę zdalną w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
    - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
    - możliwość realizacji na samodzielnym stanowisku
    - wsparcie merytoryczne, szkolenia

    Z uwagi na lokalizację zasobów produkcyjnych, preferujemy osoby z Trójmiasta
    i okolic.
    CV wraz z listem motywacyjnym (oba dokumenty po angielsku) prosimy nadsyłać
    na adres jobs-tu wstaw małpkę-roomauction.com. Skontaktujemy się z wybranymi
    kandydatami.
    RoomAuction.com Ltd, Mid-Thatch, Boon Street, Eckington, Worcestershire,
    WR10 3BL, United Kingdom

    Kontakt:
    RoomAuction.com Ltd
    Mid-Thatch, Boon Street,
    WR10 3BL, Eckington, Worcestershire
    tel: +44207 9938201 lub polski telefon: 0504288112

    E-mail: jobs-tu wstaw małpkę-roomauction.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1