PracaGrupypl.praca.oferowana › Project Manager Warszawa kontrakt menedżerski
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-01-09 17:46:09
    Temat: Project Manager Warszawa kontrakt menedżerski
    Od: Most Wanted <a...@m...pl>

    Zakres obowiązków

    Prowadzenie zespołów projektowych u klienta
    Kierowanie projektami programistycznymi

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    Bardzo dobra znajomość metodologii prowadzenia projektów informatycznych
    Umiejętność kierowania zespołem
    Bardzo dobra znajomość architektury J2EE
    Bardzo dobra znajomość systemu Unix
    Doskonała znajomość relacyjnych baz danych a szczególnie Oracle
    Znajomość architektury serwerów aplikacyjnych (szczególnie BEA Weblogic)
    Umiejętność projektowania złożonych systemów informatycznych

    Mile widziane

    Administratorska znajomość BEA Weblogic
    Znajomość zagadnień load-balancingu
    Znajomość UML, RUP

    Oferujemy:

    Współpracę z firmami będącymi niekwestionowanymi liderami swoich branż
    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Forma zatrudnienia - kontrakt managerski

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1