eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramistka/Programista PHP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-07-10 19:27:21
    Temat: Programistka/Programista PHP
    Od: k...@j...pl

    Miejsce: Wrocław
    Wymiar: pełen etat

    Wymagania:
    * bardzo dobra znajomość PHP poparta doświadczeniem
    * bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript,
    CSS) i specyfiki aplikacji internetowych
    * znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
    * kreatywność, umiejętność współpracy w zespole i odpowiedzialność
    * doświadczenie w pracach nad projektami Web

    Dodatkowe atuty:
    * znajomość systemu WordPress i umiejętność tworzenia pluginów
    * znajomość XML i XSLT
    * znajomość innych technologii internetowych
    * znajomość rozwiązań Open Source (frameworki, biblioteki)

    Zakres obowiązków:
    * wdrażanie aplikacji internetowych w oparciu o język PHP i MySQL
    * wdrażanie systemu WordPress
    * rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji

    Oferujemy:
    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie
    * ciekawą pracę w młodym zespole
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * motywacyjny system wynagrodzeń

    Mile widziani również studenci ostatnich lat kierunków informatycznych
    posiadający odpowiednie doświadczenie w wykorzystaniu języka PHP i
    znajomości HTML/CSS.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list
    motywacyjny) przy wykorzystaniu formularza aplikacyjnego dostępnego
    pod adresem http://www.janmedia.pl/careers/php_developer.xml.

    Janmedia Interactive działa w obszarze systemów opartych na
    technologiach internetowych (wdrażanie aplikacji internetowych
    opartych na Platformie Rainforest (www.rainforestsys.com) oraz w
    dziedzinie promowania marki i wizerunku firmy. Wdrażamy systemy
    informatyczne dla klientów w USA i Europie.

    Janmedia Interactive Sp. z o.o. ul. Wybickiego 1 51-144 Wroclaw
    www.janmedia.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1