PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista - zdalna, Grodzisk Maz.
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-10-27 23:45:32
    Temat: Programista - zdalna, Grodzisk Maz.
    Od: Skulski Enterprises Polska <c...@s...pl>

    Prężnie rozwijająca się firma Skulski Enterprises Polska poszukuje
    pracownika do swojego głównego działu - Centrum Rejestracji Oprogramowania.

    Stanowisko: programista.

    Wymagania:
    * Konieczne: Java, PHP, Python, SQL (MySQL, PostgreSQL)
    * Co najmniej średnio: HTML, XML, CSS, JavaScript (AJAX)
    * Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (CVS lub
    Subversion)
    * Doświadczenie w tworzeniu aplikacji "webowych", programowaniu
    sieciowym, bazach danych
    * Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
    internetowych
    * Mile widziane: PERL, C/C++, shell, znajomość Linuksa i/lub innych
    UNIX-owatych
    * Bierny angielski - na poziomie umożliwiającym czytanie ze
    zrozumieniem dokumentacji
    * Samodzielność i sumienność

    Obowiązki: tworzenie, projektowanie i utrzymywanie aplikacji internetowych.

    Praca zdalna z koniecznością przyjazdów do Grodziska Mazowieckiego co
    najmniej raz w tygodniu.

    Forma zartudnienia: umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza -
    do negocjacji.

    CV prosimy przesyłać na adres cv <na> skulski.pl.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1