eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista /praca zdalna
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-01-12 20:09:55
    Temat: Programista /praca zdalna
    Od: "InfoServe" <pracaprogramista*@infoserve*.pl>

    Firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku internetowym.

    Poszukuje:

    PROGRAMISTÓW na stałe i do pracy zdalnej

    wymagania:
    -dobra znajomość MySQL i programowania w PHP na potrzeby WWW
    -pOdstawowa znajomośc HTML i Linuxa
    -mile widziana znajomość Java na poziomie co najmniej średnim
    -umiejętność pracy samodzielnej i szybkiego rozwiązywania problemów.
    -umiejętność komunikacji z osobami spoza branży technicznej
    -sumienność, zaangażowanie,

    obowiązki:

    Programowanie w PHP na potrzeby WWW z użyciem MySQL dla środowiska Linux.
    Kontynuowanie obsługi i rozbudowa instniejących projektów oraz tworzenie
    dokumentacji.
    Komunikacja z klientem przy tworzeniu nowych projektów.
    Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z obsługą projektów.

    oferujemy:
    Pracę w dogodnym dla Ciebie środowisku z doświadczonym, młodym zespołem.
    Dobre wynagrodzenie. Udział w projektach dla dużych firm.
    Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju.

    Zgłoszenia wraz z adresami wykonanych stron proszę przesyłać
    TYLKO na E-MAIL
    podając w temacie stanowisko i miasto oraz załączyć klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji,
    zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133
    poz.
    883)."

    Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko wybranym osobom.

    InfoServe.pl
    p...@i...pl
    Targ Rakowy 5/6
    80-806 Gdańsk

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1