PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista php+pgsql / Warszawa / Stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-06-25 17:18:42
    Temat: Programista php+pgsql / Warszawa / Stała
    Od: Zbyszek Warakomski <z.warakomski@[wytnijto]quicksilver.pl>

    Firma Quicksilver w Warszawie działająca w branży internetowej poszukuje
    młodej osoby, kandydata na stanowisko:

    Programista php+pgsql

    do pracy w zespole programistów przy rozwoju aplikacji internetowych.
    Praca tylko w siedzibie firmy.

    Wymagania:
    bardzo dobra znajomość php+PgSQL
    dobra znajomość XML, XHTML i standardów W3C
    doświadczenie w tworzeniu aplikacji CMS i E-commerce

    Obowiązki:
    Praca w zespole przy tworzeniu aplikacji CMS oraz e-commerce

    Oferujemy
    pracę w młodym i rozwijającym się zespole
    możliwość rozwoju zawodowego
    zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    po okresie próbnym praca stała
    motywacyjny system płac

    Dodatkowymi atutami będą:
    znajomość Macromedia Flash
    mile widziane osoby niepalące
    ukończone studia
    znajomość języka angielskiego

    Proszę przesłać CV + list motywacyjny na adres:

    z.warakomski[at]quicksilver.pl

    Prosimy również załączyć i podpisać poniższą klauzulę:

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów
    rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia
    29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1