PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista WWW i ASP.NET/Warszawa/etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-12-28 13:15:06
    Temat: Programista WWW i ASP.NET/Warszawa/etat
    Od: "E46" <e...@o...pl>

    Firma CT Creative Team - operator serwisu www.WapSter.pl poszukuje
    programisty serwisow WWW z przynajkniej podstawowa znajomoscia
    srodowiska ASP.NET

    Zadania:

    - tworzenie stron WWW w oparciu o ASP.NET
    - opieka nad istniejacymi serwisamia
    - tworzenie aplikacji z pogranicza GSM i internetu

    Wymagania:

    - znajomosc ASP.NET,
    - znajomosc C#
    - znajomosc HTML i JScript
    - znajomosc jezyka angielskiego pozwalajaca na czytanie dokumentacji
    i tekstow informatycznych,
    - sumiennosc, odpowiedzialnosc i samoorganizacja.

    Wymagane dokumenty:
    - zyciorys ze zdjeciem
    - list motywacyjny

    Oferujemy:
    Zatrudnienie po okresie probnym na pelen etat.
    Atrakcyjne warunki pracy.
    Prace w siedzibie firmy w centrum Warszawy

    Oferty prosze przesylac poczta elektroniczna na adres:
    rekrutacja(at)creativeteam.com.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1