PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista SQL Oracle Forms/LUBLIN/Umowa stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-01-05 21:38:41
    Temat: Programista SQL Oracle Forms/LUBLIN/Umowa stala
    Od: "Paweł Rawel" <r...@g...pl>

    Eldorado S.A. wiodaca hurtownia spozywcza na rynku, oferuje możliwość
    zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę na stanowisku:

    Programista SQL Oracle Forms

    Zadania:
    - programowanie,projektowanie

    Wymagania:
    - umiejętność programowania w Oracle Forms 4.5 ,6
    - znajomość SQL
    - znajomość języka angielskiego
    mile widziane:
    - efektywna organizacja czasu
    - umiejętność pracy zespołowej
    - umiejętność pracy pod presją czasu
    - zdolności komunikacyjne
    - motywacja do pracy
    - dyspozycyjność

    Zapewniamy:
    - pracę w miłym i rozwijającym środowisku

    Dodatkowa Informacja:
    - prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres podany poniżej
    - prosimy o dodanie noty:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
    na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawa o
    ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy
    nadesłanych dokumentów.

    Kontakt:

    rawel malpa gazeta kropka pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1