PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaProgramista Ruby on Rails/Gdynia
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-06-08 16:23:07
    Temat: Programista Ruby on Rails/Gdynia
    Od: Ewelina jeszcze Narkiewicz <e...@m...pl>

    Morizon Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 2008 r. Serwis
    Morizon.pl jest wyszukiwarką nieruchomości sfinansowaną przez grupę
    Sui Generis Investments i właścicieli porównywarki Nokaut.pl. W
    związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Programista Ruby on Rails

    Zakres obowiązków
    - realizowanie nowych funkcjonalności dla użytkowników oraz klientów
    (frontend i backend)
    - optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności
    - opracowywanie testów jednostkowych
    - aktywny udział w procesie projektowym

    Wymagania
    - pasja do tworzenia aplikacji internetowych
    - zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania
    problemów
    - przynajmniej 2 lata doświadczenia w realizacji projektów
    internetowych, w tym Ruby on Rails
    - dobra znajomość Ruby i Ruby on Rails
    - doświadczenie w pracy z MySQL
    - znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji
    - umiejętność współpracy z zespołem oraz samodzielnej pracy bez
    specjalnego nadzoru
    - doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (CVS, SVN lub Git)

    Mile widziane
    - doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności (popularne
    portale, sklepy internetowe, serwisy tematyczne)
    - zaangażowanie w startup internetowy (obecnie lub w przeszłości)
    -bardzo dobra znajomość JavaScript (w tym biblioteki jQuery), praca w
    środowisku Linux
    - praca systemem Capistrano
    - znajomość wzorca MVC

    Oferujemy
    - wyjątkową, startupową atmosferę
    - pracę w młodym, ambitnym i doświadczonym w branży zespole
    - pracę w metodologii zwinnej (zespół sam wybiera zadania do wykonania
    z listy, określa czas ich realizacji i rozdziela je między siebie)
    - uporządkowany proces wytwarzania oprogramowania (standardy
    kodowania, inspekcja kodu przez kolegów z zespołu, pisanie i
    automatyczne uruchamianie testów jednostkowych, integracyjnych i
    wydajnościowych)
    - szkolenia, system motywacyjny uzależniony od efektów osobistych oraz
    wyników firmy
    - atrakcyjne warunki finansowe, zależnie od umiejętności,
    doświadczenia i formy zatrudnienia
    - nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie do dyspozycji, w
    zależności od potrzeb
    - możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np.
    7:00-15:00 lub 10:00-18:00)

    Miejsce pracy: centrum Gdyni (praca zdalna jest niestety wykluczona).

    Forma zatrudnienia: etat lub inne rozwiązanie do uzgodnienia.

    Prosimy o przesłanie CV na adres kariera (at) morizon.pl.

    Do CV prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do
    tej pory projektów i próbkę kodu Ruby. Zastrzegamy, że będziemy
    odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę
    na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133,
    poz. 883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1