eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista PHP Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-05-01 15:28:20
    Temat: Programista PHP Warszawa
    Od: " Bbladek" <b...@N...gazeta.pl>

    Zajmujemy sie projektowaniem i tworzeniem oprogramowania internetowego i
    intranetowego dla firm.

    Poszukujemy programisty z dobra znajomoscia programowania HTML, JS, PHP,
    MySQL i PostgeSQL

    Zadania:
    Realizacja modułow tworzonego przez nas oprogramowania.
    Po okresie probnym mozliwe zlecenia calych projektow lub zatrudnienia na
    stale.
    Praca w siedzibie firmy w Piasecznie k. Warszawy (mozliwa jest praca zdalna,
    ale będzie wymagala wizyt w biurze).

    Wymagania:
    - doskonala znajomosc jezyka PHP (doswiadczenie)
    - doskonala znajomosc baz danych MySQL lub/i Postgres
    - stale lacze internetowe
    - zaangazowanie i dyspozycyjnosc
    - rzetelne i terminowe wykonywanie prac

    Podsumowanie: Poszkujemy osob z Warszawy lub jej okolic (preferowani
    studenci ostatnich lat studiow).
    Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
    Prosimy o wysylanie ofert wyłącznie na adres bbladek (at) komplus (dot) pl
    Oferta powinna zawierac:
    - oczekiwania co do wynagrodzenia miesiecznego 40h/tydzien
    - terminu od kiedy wspolpraca może się rozpoczac
    - informacja o ilosci godzin jaka osoba moze poswiecic dziennie na nasze
    zlecenia jesli jest to mniej niż 40h/tydzien
    - przy opcji pracy zdalnej informacja w jakich godzinach osoba jest w stanie
    poswiecic czas na prace
    - dane kontaktowe (email, GG, tlen, telefon)
    - linki lub opis wykonanych prac
    - zgoda na przetwarzanie danych

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Komplus
    Pulawska 42
    05-500 Piaseczno
    tel/fax (48 22) 750 62 90

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1