PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista PHP / Poznan / Praca stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-05-23 19:12:33
    Temat: Programista PHP / Poznan / Praca stala
    Od: "PAYBACK" <p...@p...pl>

    Firma PAYBACK Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Programista PHP

    Miejsce pracy: biuro PAYBACK w Poznaniu
    Forma zatrudnienia: umowa o prace

    Zadania:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku dolaczy do zespolu utrzymujacego i
    rozwijajacego serwisy PAYBACK.

    Wymagania:
    - wyksztalcenie wyzsze techniczne
    - doskonala znajomosc PHP(5), HTML, MySQL
    - mile widziana znajomosc Smarty, ADOdb,PostgreSQL,Apache
    - doswiadczenie na stanowisku programisty (najchetniej obiektowe jezyki
    programowania)
    - co najmniej podstawowa znajomosc jezyka angielskiego
    - dobra organizacja czasu pracy
    - wysoka kultura osobista

    CV wraz listem motywacyjnym prosimy przeslac na adres:
    praca.php(at)payback.pl

    Do oferty prosimy rowniez dolaczyc oswiadczenie: "Wyrazam zgode na
    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
    potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji przez PAYBACK Sp. z o.
    o., z siedziba przy ul. Marcelinska 90, 60-324 Poznan zgodnie z ustawa z dn.
    29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

    Z pozdrowieniami,
    Przemyslaw Skiba
    Dyrektor IT
    PAYBACK Sp. z o.o.
    www.payback.com.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1