PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista PHP/MySQL - Poznan - stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-08-02 16:31:28
    Temat: Programista PHP/MySQL - Poznan - stala
    Od: merix <praca@[wytnijto]merix.com.pl>

    Firma z sektora usług internetowych poszukuje osoby na stanowisko:

    PROGRAMISTA PHP/MySQL

    Opis stanowiska:
    - Tworzenie aplikacji bazodanowych w oparciu o PHP i MySQL
    - Przygotowywanie specyfikacji aplikacji
    - Okreslanie czasu pracy potrzebnego na wykonanie danego projektu
    - Modernizacja istniejacych już systemow
    - Integracja wykonanych mechanizmow z szablonami (X)HTML + CSS
    - Rzadko - przygotowywanie szablonow (X)HTML + CSS na potrzeby aplikacji

    Wymagania:
    - Bardzo dobra znajomosc PHP (4.x - 5.x)
    - Bardzo dobra znajomosc baz danych MySQL (4.x - 5.x)
    - Bardzo dobra znajomosc JavaScript
    - Dobra znajomosc (X)HTML, CSS
    - Umiejetnosc tworzenia kodu zgodnego ze standardami sieciowymi
    - Podstawowa umiejetnosc obslugi programow graficznych (Photoshop)
    - Samodzielnosc, umiejętnosc planowania wlasnej pracy i projektow.
    - Umiejetnosc pracy zespolowej
    - Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    - Znajomosc jezyka angielskiego umozliwiajaca poprawne rozumienie
    dokumentacji projektow

    Dodatkowe atuty:
    - dobra znajomosc wybranego frameworka (np.: symfony) i umiejetnosc
    wdrazania go w projektach
    - znajomosc dodatkowych technologi (np.: flash, asp)

    Oferujemy:
    - Prace na pelen etat w mlodym, ambitnym zespole
    - Umowe o prace
    - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    - Mozliwosc podnoszenia wlasnych kwalifikacji zawodowych
    - Prace w Poznaniu, od poniedzialku do piatku w godzinach 8-16

    Forma kontaktu:
    Prosimy o przesylanie CV adres p...@m...com.pl - bardzo mile widziane
    beda informacje (oraz linki) dotyczace wykonanych juz projektow.

    Do przesylanych dokumentow prosimy dolaczyc klauzule: "Wyrazam zgode na
    przetwarzanie moich danych osobowych do celow rekrutacyjnych, zgodnie z
    Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 133,
    poz. 883". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1