PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista Lotus Domino - Toruń
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2002-08-07 17:05:42
    Temat: Programista Lotus Domino - Toruń
    Od: "Kopernik.pl S.A." <s...@k...pl>

    Kopernik.pl S.A. (wertykalny portal specjalizujący się w branży Internetu,
    sieci, telekomunikacji i e-biznesu) zatrudni:
    PROGRAMISTE LOTUS DOMINO
    do stałej pracy (na miejscu w Toruniu !!!) z mozliwoscią kontynuowania jej w
    przyszlości na zasadzie pracy zdalnej.

    Wymagania:
    Konieczne:
    - dobra znajomość programowania Lotus Notes Domino R5;
    - bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript;
    - umiejętność szybkiego uczenia sie i podnoszenia własnych kwalifikacji;
    - 2-3 letnie doświadczenie w kreowaniu rozbudowanych serwisów
    informacyjno-usługowych;
    - kreatywność i umiejętność pracy w zespole;
    - zdolności analityczne.
    - język angielski - komunikatywnie

    Zakres obowiązków:
    - programowanie stron internetowych przede wszystkim w Lotus Domino R5 oraz
    innych technikach programistycznych
    - wykonywanie w terminie prac programistycznych zgodnie ze specyfikacją
    - proponowanie wydajnych rozwiązań

    Warunki zatrudnienia:
    - praca stala w Toruniu w siedzibie firmy,
    - umowa o dzielo, umowa zlecenie lub kontrakt,
    - wynagrodzenie zależne od umiejetnosci i doświadcznia ustalone w
    bezpośrednim kontakcie z wybranym kandydatem.

    Aplikacje (CV, list motywacyjny oraz ewentualnie portfolio) prosimy nadsyłać
    WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną, na podany poniżej
    adres email (w temacie: Programista - zgloszenie) do końca lipca.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy, zastrzegamy sobie kontakt tylko z
    wybranymi kandydatami.

    Z poważaniem

    Krzysztof Świeżyński
    Kopernik.pl S.A.
    Lotus Domino Web Developer, Programmer, IT Manager
    ul. Marii Panny 13
    87-100 Toruń

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1