PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista Java / Wrocław / Pełen etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-05-13 17:06:59
    Temat: Programista Java / Wrocław / Pełen etat
    Od: "Internet Designers SA" <p...@i...pl>

    Firma Internet Designers SA poszukuje chętnych do pracy na stanowisku
    Programista Java. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za tworzenie,
    wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonanych w na bazie technologii
    Java i Unity. Oferujemy pracę na pełen etat.

    Obowiązki:
    - projektowanie, implementacja i wdrażanie aplikacji internetowych
    wykonanych w technologiach Java Servlets, JSP, XML/XSL i Unity
    - rozwój aplikacji wykonanych dla obecnych klientów ID

    Wymagania:
    - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    - gruntowna znajomość technologii Java, XML/XSL, Java Servlets i JSP
    - podstawowa znajomość technologii J2EE
    - bardzo dobra znajomość innych technologii internetowych (HTML,
    DHTML,JavaScript, CSS)
    - umiejętność projektowania struktur baz danych
    - umiejętność implementacji struktur danych w środowiskach wykorzystujących
    język SQL
    - wykształcenie wyższe (także studenci 5 roku)
    - chęć dalszego rozwoju
    - dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym

    Oferujemy:
    - ciekawą i rozwijającą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o
    solidnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku
    - motywujący model wynagrodzeń
    - luźną atmosferę i elastyczny czas pracy
    - szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
    - dostęp do najnowszych technologii informatycznych