eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista JAVA / praca zdalna
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-12-01 20:29:50
    Temat: Programista JAVA / praca zdalna
    Od: Anatol OgĂłrek <a...@l...net.pl>

    Poszukuję osoby do współpracy przy projekcie w technologii JEE

    Obowiązki i zakres odpowiedzialności
    * rozwĂłj aplikacji w technologii JEE
    * wsparcie uĹźytkownika (telefoniczne/emailowe)
    * tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej i podręcznika użytkownika

    Wymagania i kwalifikacje
    * Dobra znajomość JAVA, Hibernate, Spring, Struts, SQL
    * Stały dostęp do internetu
    * Mile widziana znajomość Linuksa
    * Mile widziani studenci informatyki

    Miejsce pracy
    Praca zdalna

    Oferujemy
    * Udział przy ciekawych projektach
    * Elastyczne godziny pracy
    * Forma zatrudnienia do ustalenia

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres aogorek(at)linux.net.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1