PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Programista JAVA / Warszawa- praca dodatkowa, freelance
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2013-10-30 12:53:00
    Temat: Programista JAVA / Warszawa- praca dodatkowa, freelance
    Od: IT Business Consulting Group <s...@i...pl>

    Informacja o firmie
    It Business Consulting Group Sp. z o.o. to firma dostarczająca innowacyjne
    rozwiązania informatyczne z zakresu dokumentów elektronicznych, podpisu
    elektronicznego, systemów zarządzania kontentem dla największych firm w Polsce i na
    świecie. Jesteśmy polską firmą utworzoną przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem
    w IT i consultingu. Zaczynając od określenia strategii, budowania i optymalizacji
    procesów biznesowych poprzez wszechstronną analizę, budowę i integrację rozwiązań
    informatycznych aż do wsparcia utrzymania i rozwoju cały nasz zespół specjalistów
    wspiera klientów firmy.

    W związku rozwojem naszej Organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko

    Programisty JAVA- praca dodatkowa, freelance

    Obowiązki i zakres odpowiedzialności
    * Definiowanie zapotrzebowań odnośnie projektów optymalizujących procesy u Klienta
    * Rozwój aplikacji u Klienta
    * Prowadzenie i tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju
    aplikacji

    Wymagania i kwalifikacje
    * Wykształcenie wyższe (preferowane telekomunikacja lub informatyka) lub ostatni rok
    studiów
    * Umiejętność programowania w technologii Java, znajomość Swing, EJB, Spring
    * Znajomość Oracle, PL/SQL
    * Doświadczenie w doradztwie informatycznym i/lub procesowym
    * Samodzielność,
    * znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się
    dokumentacją techniczną
    * Znajomość procesów oraz systemów funkcjonujących w środowisku Klienta z sektora
    finansowego będzie atutem

    Miejsce pracy
    Warszawa

    Czas pracy- do ustalenia, godziny robocze.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: sourcing [at] itbcg.pl
    zawierającego klauzulę o ochronie danych osobowych.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1