PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista HTML / etat / Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-04-13 11:08:11
    Temat: Programista HTML / etat / Wrocław
    Od: "CompoSYS" <rekrutacja@[no_spam] eurorest.net>

    CompoSYS Group Sp. z o.o. jest polską firmą, z 11-letnim doświadczeniem
    w branży turystycznej, działającą na rynku polskim i na świecie.
    Z sukcesem zajmujemy się promowaniem turystyki indywidualnej dla Klientów
    w 14-tu krajach Europy i USA za pośrednictwem internetu, z zastosowaniem
    własnych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy w centrali
    firmy we Wrocławiu osoby w charakterze:

    PROGRAMISTA HTML

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość HTML, CSS,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - podstawowa znajomość popularnych programów graficznych jak Photoshop i
    CorelDraw.

    Podstawowe obowiązki:
    - przygotowywanie firmowych kreacji reklamowych zgodnie z obowiązującymi
    standardami i wytycznymi portali internetowych w Polsce i na świecie,
    - przygotowywanie specyfikacji i materiałów niezbędnych do uruchomienia
    kampanii reklamowych u partnerów,
    - współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie przygotowania kreacji
    graficznych na potrzeby firmowych kampanii reklamowych.

    Mile widziane:
    - doświadczenie w budowie zaawansowanych stron WWW,
    - znajmość języka PHP,
    - dogłębna znajomość systemu operacyjnego Linux.

    Oferujemy:
    - stałą pracę w wymiarze pełnego etatu,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - pracę w doskonałej atmosferze w młodym zespole i międzynarodowym
    środowisku.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    na adres e-mail: r...@c...com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1