eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista / Etat / Kraków
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-11-25 15:01:40
    Temat: Programista / Etat / Kraków
    Od: "Eurokoncept Sp. z o.o." <r...@d...pl>

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do naszego biura w Krakowie
    do
    pracy na stanowisku:

    Zakres obowiązków:

    * tworzenie aplikacji internetowych i modułów,
    * projektowanie i analiza baz danych SQL,
    * badanie i udoskonalanie wydajności aplikacji internetowej.

    Wymagania:

    * doświadczenie w tworzeniu aplikacji PHP/SQL (MySQL),
    * biegła znajomość PHP, (X)HTML, XML, SQL (ze szczególnym uwzględnieniem MySQL),
    JavaScript,
    CSS),
    * umiejętność posługiwania się standardami WebServices (SOAP, XML, WSDL),
    * znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    * wykształcenie średnie lub wyższe,
    * komunikatywność,
    * rzetelność i sumienność,
    * umiejętność analitycznego myślenia,
    * samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, sumienność i staranność.

    Najlepszym kandydatom zaoferujemy:

    * pracę w siedzibie firmy,
    * umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
    * możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,
    * atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
    * praca w zgranym i ambitnym zespole,
    * prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym).

    Kontakt:

    Osoby spełniające wymagania prosimy o przysyłanie C.V. na adres:

    Eurokoncept Sp. z o.o.
    ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków

    lub pocztą e-mail na adres: biuro[malpa]eurokoncept.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych
    osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji
    (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.
    883)&#8221;.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1