eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista Delphi/zdalna/Śląsk
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-01-09 21:28:20
    Temat: Programista Delphi/zdalna/Śląsk
    Od: pronost <p...@p...pl>

    Grupa Doradztwa Kreatywnego PRONOST Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na
    stanowisko:

    Programista Delphi
    Miejsce pracy: praca zdalna

    Preferowane osoby z terenu województwa śląskiego.

    Opis stanowiska:
    rozwój istniejącego oprogramowania
    tworzenie nowego oprogramowania
    środowisko pracy: Delphi 6, Delphi 2007

    Wymagania:
    bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w Delphi,
    bardzo dobra znajomość projektowania interfejsu użytkownika
    dobra znajomość baz danych typu klient-serwer (MS-SQL, Interbase),
    umiejętność tworzenia aplikacji wieloużytkownikowych,
    doświadczenie (zrealizowane projekty).

    Forma współpracy: umowa o dzieło lub faktura VAT

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie:
    CV (wraz z telefonem kontaktowym)
    listu motywacyjnego
    fragmentu własnego kodu (wyłącznie do oceny stylu programowania)
    przykładowych zrzutów ekranów z zrealizowanych projektów (najlepiej
    związanych z przesłanymi fragmentami kodu)

    na adres e-mail: pstoklosa(at)pronost(dot)pl

    W treści maila proszę o umieszczenie klauzuli klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
    niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn.
    29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

    Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1