PracaGrupypl.praca.oferowanaPracownik ds. Public Relations / Jelenia Góra
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-10-27 09:45:09
    Temat: Pracownik ds. Public Relations / Jelenia Góra
    Od: CodeTwo <m...@c...com>

    Nr ref.: PR/152/PPO

    Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych programów komputerowych
    wspierających pracę grupową w przedsiębiorstwach, urzędach i
    instytucjach. Oferowane przez CodeTwo oprogramowanie usprawnia procesy
    przepływu danych, zarządzania pocztą elektroniczną, zasobami ludzkimi i
    zadaniami w organizacjach. Odbiorcą naszego oprogramowania są firmy na
    całym świecie, głównie w USA i Unii Europejskiej.

    Firma CodeTwo poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik ds. Public
    Relations.

    Wymagania:
    &#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    &#8226; Umiejętność tworzenia tekstów, pisania not prasowych w języku polskim
    i angielskim.
    &#8226; Kreatywność, samodzielność, komunikatywność.
    &#8226; Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

    Zakres obowiązków:
    &#8226; Tworzenie notatek prasowych.
    &#8226; Nawiązywanie kontaktów z dziennikarzami prasy zagranicznej i krajowej.
    &#8226; Dbanie o wizerunek firmy w Internecie i innych mediach.
    &#8226; Publikowanie treści na temat produktów firmy w Internecie.

    Oferujemy:
    &#8226; Wysokie wynagrodzenie oraz premie za osiągane wyniki.
    &#8226; Bardzo dobre warunki pracy.
    &#8226; Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
    &#8226; Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie obsługującej klientów na
    całym świecie.
    &#8226; Pracę na pełny etat na umowę o pracę w siedzibie firmy w centrum
    Jeleniej Góry.
    &#8226; Istnieje możliwość pracy zdalnej, a także na część etatu.

    Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca
    (malpa) codetwo (kropka) com.

    W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

    W CV prosimy umieścić klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
    procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-97 o Ochronie Danych
    Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883.

    Kontakt:
    CodeTwo
    ul. Wolności 16
    58-500 Jelenia Góra

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1