PracaGrupypl.praca.oferowanaPracownik biurowy / Krakow / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-02-27 19:18:27
    Temat: Pracownik biurowy / Krakow / etat
    Od: "Miras krk" <mirek@poczta_wytnijto_streamcn.pl>

    Wydawnictwo PressKontakt Sp. z o.o. (wydawca miesiecznikow Magazyn Hip Hop
    oraz Magazyn Podroznikow "Globtroter") w zwiazku z rozwojem firmy poszukuje
    osoby na stanowisko:

    pracownika biurowego - Krakow

    Podstawowe zadania:

    - prowadzenie korespondencji firmowej
    - nadzor nad magazynem towarow
    - obsluga aukcji internetowych
    - kontakt z Klientami

    Kwalifikacje:

    - wyksztalcenie srednie
    - umiejetnosc obslugi urzadzen biurowych
    - biegla znajomosc komputera i aplikacji biurowych (word, excel)
    - umiejetnosc w korzystaniu z Internetu (przegladarki www, e-mail)
    - znajomosc jezyka angielskiego pozwalajaca na swobodne porozumiewanie sie
    - podstawowa znajomosc html i programow graficznych bedzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    - prace w biurze w Krakowie w pelnym wymiarze godzin
    - prace wsrod mlodego, sympatycznego zespolu ludzi
    - uczciwe wynagrodzenie, nie prowizyjne, ale uzaleznione od zaangazowania w
    sprawy firmowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie zgloszenia wylacznie w
    formie elektronicznej z tematem "Pracownik biurowy" na adres
    m...@m...pl

    Zgloszenie powinno zawierac:
    - opis kompetencji i doswiadczen z przedstawionego powyzej zakresu
    (format CV wraz z wyraznym zdjeciem)
    - list motywacyjny okreslajacy powody ubiegania sie o prace w firmie
    oraz preferowana forme wspolpracy i oczekiwania finansowe
    - krotka charakterystyke swojej osoby
    - informacje o dotychczasowym stazu zawodowym

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania sie tylko z wybranymi
    osobami.

    Do zgloszenia prosze dolaczyc klauzule: "Wyrazam zgode na
    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
    dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
    Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr
    133 Poz. 883)

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1