PracaGrupypl.praca.oferowanaPraca zdalna, dodatkowa - wprowadzanie danych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-01-28 13:24:54
    Temat: Praca zdalna, dodatkowa - wprowadzanie danych
    Od: "Digital Media House Sp. z o.o." <p...@U...dmh.pl>

    Poszukujemy osób do wprowadzania danych. Może to być praca dodatkowa,
    wykonywana "po godzinach".

    Wymagania:
    - Umiejętność obsługi komputera (Adobe Acrobat Reader, Notatnik).
    - Skrupulatność, pracowitość.
    - Komunikatywność.

    Obowiązki:
    - Wprowadzanie danych z plików PDF do plików TXT

    Oferujemy:
    - Praca stała, zdalna.
    - Rozliczenie co dwa tygodnie (umowa o dzieło).
    - Ilość zadań uzależniona od wolnego czasu.

    CV prosimy przysyłać na adres e-mail: praca(na)dmh(kropka)pl.
    Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

    DMH Business Solutions
    ul. Bailly 18
    01-494 Warszawa
    tel. 022 861 03 11

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1