eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaPraca biurowa - Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-04-17 14:04:35
    Temat: Praca biurowa - Warszawa
    Od: "Inwestycje Kapitalowe S.A." <p...@g...pl>

    Firma Inwestycje Kapitałowe S.A., działająca w branży chemicznej
    (hurtowy handel chemikaliami, głównie import z krajów WNP), zatrudni
    kobietę do pracy biurowej w biurze handlowym w Warszawie.

    Obowiązki:
    - prowadzenie sekretariatu biura
    - przyjmowanie, wystawianie i obsługa zamówień
    - sporządzanie ofert i zapytań handlowych w językach polskim,
    angielskim, rosyjskim
    - nadzorowanie odpraw celnych i transportu importowanego towaru
    - tłumaczenie z języka rosyjskiego i angielskiego krótkich dokumentów
    handlowych
    - przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego prowadzącego
    księgowość spółki

    Wymagania:
    - biegła znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzglednieniem
    pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz umiejętności wyszukiwania
    informacji na stronach www
    - znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu dobrym
    - zaangażowanie w wykonywaną pracę
    - systematyczność, skrupulatność, zdyscyplinowanie
    - samodzielność i własna inicjatywa w wykonywanych zadaniach
    - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    - wysoka kultura osobista
    - tylko osoba NIEPALĄCA
    - najchętniej studentka studiów zaocznych

    Ze swej strony oferujemy pracę w stabilnej i rozwijajacej się firmie. Po
    okresie próbnym zatrudnienie na umowe o pracę.

    Zainetersowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na
    adres praca[małpa]grox.pl lub faksem na numer (22)8283942.

    W CV prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych
    osobowych. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane
    aplikacje.

    Inwestycje Kapitałowe S.A.
    Warszawa, tel (22)828-39-41
    fax (22)828-39-42

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1