eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaPoznań/informatyk
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-12-01 19:04:04
    Temat: Poznań/informatyk
    Od: "Jaroslaw Bernatowicz" <s...@a...com.pl>

    Firma Aura Centrum sp. z o. o. poszukuje informatyka.

    Wymagania:
    - wykształcenie informatyczne co najmniej średnie lub udokumentowane
    doświadczenie;
    - znajomość obsługi systemów Linux i MS Windows;
    - znajomość HTML i XML;
    - umiejętność programowania w językach PHP, Perl;
    - obsługa baz danych SQL (preferowany MySQL);
    - znajomość sprzętu i oprogramowania diagnostycznego.

    Zakres obowiązków:
    - bieżąca konserwacja sprzętu i oprogramowania;
    - utrzymanie bieżących kontaktów z klientami.

    Warunki:
    - oferujemy zatrudnienie wyłacznie na umowę zlecenie.

    Wstępna rekrutacja zostanie przeprowadzona z
    aplikacji przesłanych za pomocą poczty e-mail na adres:
    praca (no_spam) @aura.com.pl

    Pozdrawiam

    J. Bernatowicz
    Aura Centrum sp. z o. o.
    ul. Piekary 14/15
    61-823 Poznań
    tel.: 8560570

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1