eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaPoznan / TESTER-PROGRAMISTA C#
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-08-23 22:28:38
    Temat: Poznan / TESTER-PROGRAMISTA C#
    Od: DAC Software <p...@d...biz>

    Jesteśmy firmą projektującą wyspecjalizowane oprogramowanie dla branży
    motoryzacyjnej. Naszym głównym projektem jest paneuropejska platforma
    (e-marketplace) służąca do hurtowego handlu nowymi samochodami. To
    pionierskie rozwiązanie biznesowe będzie wdrażane w najbliższych
    miesiącach na kilku największych rynkach, m.in. niemieckim,
    francuskim, belgijskim, włoskim i polskim.
    W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko TESTERA-PROGRAMISTY.

    Miejsce pracy: Poznan-Zlotniki, NICKEL TECHNOLOGY PARK POZNAN(otwarcie
    wrzesien 2006)
    Wymiar pracy: pełen etat
    Rozpoczęcie: od września/października
    Forma zatrudnienia: do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa o dzieło,
    faktura VAT)

    Zadania:
    - testowanie wytwarzanego oprogramowania
    - opracowywanie scenariuszy testowych
    - tworzenie raportów z wykonywanych testów
    - tworzenie dokumentacji wyników przeprowadzonych testów

    Od wszystkich kandydatów wymagamy:
    - znajomości C# .Net,
    - umiejętności pracy zespołowej,
    - umiejętności analitycznego myślenia,
    - znajomość zagadnień testowania oprogramowania
    - sumienność, dokładność, dyspozycyjność

    Dodatkowym atutem będzie:
    - znajomość narzędzi: bugzilla, NUnit, Web Application Stress,
    - doświadczenie w automatyzacji tworzonych testów
    - podstawowa znajomość PHP,
    - umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych, znajomość SQL

    W zamian oferujemy:
    - pracę w dynamicznym, młodym zespole,
    - udział w tworzeniu oprogramowania, które będzie wykorzystywane w
    wielu krajach europejskich;
    - udział w interesującym przedsięwzięciu biznesowym;
    - motywujący system wynagrodzeń.

    Zapraszamy do składania aplikacji także studentów ostatnich lat
    studiów.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1