PracaGrupypl.praca.oferowana › Poznań / Redaktor portalu internetowego / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-07-07 12:27:33
    Temat: Poznań / Redaktor portalu internetowego / etat
    Od: Szymon Wesołowski <s...@f...com.pl>

    Agencji Reklamowa Fresh z Poznania poszukuje osoby na stanowisko:
    REDAKTOR PORTALU INTERNETOWEGO (serwis o charakterze motoryzacyjnym).

    Zakres obowiązków:
    - zbieranie newsów z branzy motoryzacyjnej
    - edycja tekstów
    - budowanie wirtualnej spolecznosci
    - tworzenie planow kampanii promocyjnych serwisu

    Wymagania:
    - znajomosci internetu, ze szczegolnym uwzglednieniem
    sposobow budowania spolecznosci internetowych
    - kreatywnosci, nieschematycznego myslenia
    - conajmniej podstawowej znajomosci branzy motoryzacyjnej

    Mile widziane:
    - znajomosc jezyka angielskiego
    - znajomosc narzedzi e-marketingu

    Oferujemy:
    - zatrudnienie na etat

    CV wraz z listem motywacyjnym oraz przykladowymi tekstami prosze
    przesylac wylacznie na adres mailowy:
    szymon(malpka)fresh.com.pl

    Szymon Wesolowski / Fresh
    Fresh - tworzymy lepsza rzeczywistosc
    e-mail: szymon(malpka)fresh.com.pl || www.fresh.com.pl
    tel. (0-61) 656 20 40

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1