eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaPoznan/Informatyk/Administrator
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-09-16 11:10:30
    Temat: Poznan/Informatyk/Administrator
    Od: "Jan Olszewski" <h...@p...onet.pl>

    Firma more7.com poszukuje osoby (najchetniej studenta z Poznania) do odbycia
    praktyki w niemieckiej firmie produkcyjnej (zatrudniajacej ok 200 osob).
    Okres praktyki to 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia tego czasu.

    Stanowisko:
    administrator systemu komputerowego i sieci firmowej

    Zadania:

    a)rozwiazywanie problemow sprzetowo/softwareowych na platformie
    Windows2000/XP
    b)administracja firmowej sieci komputerowej
    c)administracja systemu informatycznego (PHP + mySQL)

    Wymagania :

    a)DOBRA ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO - czynna !!!
    b)wysoka kultura osobista
    c)komunikatywnosc
    d)znajomosc zagadnien sieciowych (protokol TCP/IP, NetBios)
    e)znajomosc systemu operacyjnego Linux oraz Windows 2000/XP
    f)znajomosc PHP i mySQL
    g)umiejetnosc analitycznego myslania i zdolnosc rozwiazywania problemow

    Praca wiaze sie z mozliwoscia zdobycia nowych doswiadczen, czynnego
    udoskonalania jezyka niemieckiego, poznania procesow zachodzacych w
    przykladowej firmie produkcyjnej w Niemczech, zapoznanie sie z
    infrastruktura IT.

    Oferujemy:

    Atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od efektow pracy, zakwaterowanie.

    Prosze o wysylanie CV(najchetniej ze zdjeciem) na adres
    jolszewMALPAet.put.poznan.pl. Odpowiemy na wybrane oferty.

    Do listu prosimy dolaczyc adnotacje o zgodzie na przetwarzanie danych
    osobowych w zwiazku z procesem rekrutacji:
    " Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
    pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
    ustawa z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz.883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1