PracaGrupypl.praca.oferowanaPROJEKTANT ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ .NET / Kraków lub Świętochłowice / praca stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-06-28 17:26:25
    Temat: PROJEKTANT ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ .NET / Kraków lub Świętochłowice / praca stała
    Od: "JCommerce Sp. z o.o." <p...@j...pl>

    JCommerce to nowoczesna firma informatyczna nastawiona na realizację
    potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań
    technologicznych. Od początku swego istnienia stawiamy na innowacyjność
    i wysoką jakość naszej pracy.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko w Krakowie oraz w
    Świętochłowicach:

    PROJEKTANT ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ .NET

    Opis stanowiska:
    - Analiza potrzeb klienta w zakresie technicznej architektury rozwiązania
    - Przygotowanie technicznego projektu rozwiązań lub projektów modułów
    funkcjonalnych
    - Współpraca z kierownikiem projektu w zakresie wyceny kosztów i
    czasochłonności implementacji rozwiązań
    - Współpraca z zespołem programistów przy budowie rozwiązania
    - Wsparcie programistów w zakresie wyboru metod implementacji rozwiązań,
    kontrola zgodności z projektem technicznym i wymaganiami klienta

    Oczekujemy:
    - Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w projektach informatycznych -
    projektowanie aplikacji/rozwiązań w technologii .NET, J2EE
    - Umiejętność projektowania architektury aplikacji wielowarstwowych
    - Doświadczenie w projektowaniu złożonych modułów funkcjonalnych
    - Znajomość metod budowania i projektowania oprogramowania z
    wykorzystaniem metodyki UML
    - Znajomość technologii informatycznych: platforma .NET, SQL Server
    2000/2005
    - Wykształcenie wyższe

    Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Atrakcyjny system wynagrodzeń
    - Możliwość wpływania na działalność firmy
    - Dostęp do szkoleń
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Oferujemy przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonej kadry przy
    realizacji nowoczesnych projektów

    Zainteresowanych prosimy o nadesłanie aplikacji na adres e mail:
    app_prarnet(at)jcommerce.pl

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ,,Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
    realizacji procesu rekrutcji JCommerce Sp z o.o.(zgodnie z ustawą z dn.
    29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust Nr 133 poz. 883)".

    JCommerce Sp. z o.o.
    ul. Bociana 22
    31-231 Kraków

    Oddział Świętochłowice
    ul. Wojska Polskiego 90
    41-600 Świętochłowice

    www.jcommerce.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1