PracaGrupypl.praca.oferowanaPRAKTYKANT - PRACE BIUROWE - Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-10-12 00:13:50
    Temat: PRAKTYKANT - PRACE BIUROWE - Warszawa
    Od: "ComuterLand" <a...@p...onet.pl>

    ComputerLand SA, wiodący polski dostawca nowoczesnych, technologii i usług
    informatycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje studentów na
    miesięczne praktyki w Warszawie:

    Praktykant (prace biurowe)
    (Nr.Ref.: PBU/1005/W)

    Obowiązki:

    Wsparcie działu sprzedaży w pracach biurowych, w tym:
    - prowadzenie bazy danych o przetargach
    - budowa bazy referencji
    - prowadzenie archiwum korespondencji
    - pomoc w przygotowaniu ofert składanych w przetargach
    - prace administracyjno - biurowe

    Wymagania:

    - Wykształcenie minimum średnie
    - Dobra znajomość języka angielskiego
    - Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
    - Komunikatywność
    - Odpowiedzialność, sumienność, dokładność
    - Umiejętność współdziałania z współpracownikami

    Oferujemy:
    - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    - Miesięczne bezpłatne praktyki

    Zainteresowane naszą ofertą osoby prosimy o wypełnienie ANKIETY on-line na
    stronie www.compuetrland.pl/kariera i przesłanie w nim listu motywacyjnego,
    życiorysu.

    W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego
    (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr
    133, poz. 883)..

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1