PracaGrupypl.praca.oferowanaPOZYCJONER - STAŻ Z ZAKRESU SEO / Kraków / Staż-Praktyki
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-09-20 19:46:21
    Temat: POZYCJONER - STAŻ Z ZAKRESU SEO / Kraków / Staż-Praktyki
    Od: Dział Rekrutacji Grupy Adweb <p...@a...pl>

    Agencja interaktywna Grupa Adweb zaprasza do udziału w programie staży i
    praktyk w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.

    Zapraszamy :
    Studentów i absolwentów kierunków humanistycznych lub informatycznych
    zainteresowanych rozwojem w dziedzinie e-marketigu, ludzi chcących zdobyć
    lub rozwinąć kompetencje w zakresie marketingu wyszukiwarkowego (SEO),
    potrafiących redagować krótkie teksty tematyczne - wszystkich
    zainteresowanych możliwościami rozwoju jakie dają nowe technologie.

    Typowe zadania, czyli co będziesz robił:

    . opieka nad treścią i wyglądem stron internetowych, pisanie krótkich
    artykułów

    . wyszukiwanie nowych możliwości promocji witryn w Sieci

    . dobór odpowiednich słów i fraz kluczowych pod kątem efektywności dla
    wyszukiwarek

    Zagadnienia, które będziesz miał szansę poznać:
    . umiejętność administracji stron opartych na systemie zarządzania treścią

    . znajomość technik pozycjonowania i optymalizacji witryn www

    . wiedzę na temat efektywności i konkurencyjności słów i fraz kluczowych

    . znajomość narzędzi służących doborowi słów kluczowych, analizie statystyk,
    wspomagających pozycjonowanie

    . umiejętność rozróżniania etycznych i nieetycznych metod pozycjonowania

    . umiejętność pracy w grupie

    . umiejętność hierarchizowania zadań i ustalania priorytetów

    Oczekujemy podstawowej znajomości programów biurowych Word i Exel, biegłości
    w poruszaniu się po Internecie,umiejętności pisania krótkich tekstów
    tematycznych - "lekkiego pióra"
    Mile widziane tworzenie własnego bloga

    Wszystkich zainteresowanych pracą nad własnym rozwojem, poszerzeniem i
    wzmocnieniem swoich kompetencji i nabyciem praktycznych umiejętności, które
    nie ograniczają sie do obsługi kserokopiarki, zapraszamy do odbycia stażu w
    Grupie Adweb.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca(at)adweb.pl

    Oferujemy przyjazną atmosferę, wdrożenie i wsparcie merytoryczne,
    uczestnictwo w ciekawych projektach...
    Więcej informacji na temat staży i praktyk w Grupie Adweb na www.adweb.pl w
    zakładce "szukamy talentów".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1