eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana[POZNAN] Programista PHP
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-02-04 08:43:37
    Temat: [POZNAN] Programista PHP
    Od: "Komputronik Sp. z o.o." <k...@N...gazeta.pl>

    Firma Komputronik Sp. z o.o. poszukuje:

    PROGRAMISTA PHP (PR012006)

    Miejsce pracy: Poznań, centrala firmy

    Obowiązki:
    - projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych

    Wymagania:
    - zaawansowana znajomość PHP5
    - bardzo dobra znajomosc programowania obiektowego
    - umiejętność projektowania rozbudowanych aplikacji internetowych w oparciu o
    wzorce projektowe
    - znajomość szablonów (np. Smarty)
    - bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript
    - bardzo dobrą znajomość SQL oraz baz danych (MySQL)
    - praktyczna umiejętność optymalizacji kodu pisanych aplikacji
    - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    - otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
    - sumienność

    Mile widziane:
    - znajomość systemu FreeBSD
    - znajomość technologii XML
    - znajomość SVN

    Forma zatrudnienia:
    - umowa o prace (etat)

    Szczegóły: http://sklep.komputronik.pl/html.php?e=praca#pr

    Do aplikacji prosimy dolaczyc klauzule:
    "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych do celow
    rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawa o Ochronie danych Osobowych z dnia
    29.08.1997r. (Dz.Ust. Nr 133 poz. 883)".

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1