eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaPOLSKA/przedstawiciel handlowy
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-30 18:03:15
    Temat: POLSKA/przedstawiciel handlowy
    Od: piotr butrynowski / tuszmarkt <b...@g...pl>

    Firma tuszmarkt z siedzibą w Wołowie pod Wroclawiem szuka kandydatów na
    przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju.

    Stanowisko i obowiązki
    do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku przedstawiciel handlowy
    należeć będzie sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek
    komputerowych oraz zdobywanie nowych klientów.

    Wymagania
    - wykształcenie conajmniej średnie
    - podstawowa wiedza na temat budowy i działania drukarek komputerowych
    - łatwość nawiązywania kontaktów
    - podstawowa znajomość języka angielskiego

    Forma zatrudnienia i wynagrodzenie
    początkowo umowa o dzieło/zlecenie. wynagrodzenie zależne od osiąganych
    wyników (nawet ponad 1 000 pln/miesięcznie). Pracę można traktować jako
    dodatkową. W przypadku bardzo dobrych wyników zmiana formy
    zatrudnienia na
    umowę o pracę.

    Aplikacje
    swoje aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać
    pocztą
    elektroniczną na adres piotr.b(malpa)tuszmarkt.pl lub pocztą na adres
    tuszmarkt, 45-057 opole, ul. ozimska 25 z dopiskiem rekrutacja.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    * Prosimy też o zawarcie poniższej klauzuli w swojej aplikacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
    ofercie
    pracy dla potrzeb firmy tuszmarkt niezbędnych do realizacji procesu
    rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych
    Osobowych Dz.
    U. Nr 133 poz. 883)

    Piotr Butrynowski
    Departament HR
    Opole, ul. Ozimska 25
    tel. (077) 4410730
    +48 606 360 653

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1