PracaGrupypl.praca.oferowanaOPERATOR STACJI MONITOROWANIA / WARSZAWA
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-01-09 20:51:09
    Temat: OPERATOR STACJI MONITOROWANIA / WARSZAWA
    Od: "Krzych Spalinski" <p...@m...net>

    FINDER S.A.

    Ogólnopolski operator systemu monitorowania pojazdów i zarządzania flotą,
    lider na rynku krajowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
    kandydatów na stanowisko Operator Stacji Monitorowania.

    Opis stanowiska:
    - Obsługa terminali komputerowych z oprogramowaniem monitorującym.
    - Obsługa terminali komputerowych z oprogramowaniem konfigurującym
    urządzenia.
    - Zdalny odbiór techniczny urządzeń po montażach lub serwisowaniu.
    - Monitorowanie poprawności funkcjonowania urządzeń oraz systemu.
    - Aktualizacja i obsługa elektronicznych baz danych.
    - Obsługa i umiejętna realizacja zleceń telefonicznych ze strony klienta.

    Wymagania:
    - Wykształcenie średnie (matura).
    - Uregulowany stosunek do służby wojskowej.
    - Niekaralność (zaświadczenie).
    - Dyspozycyjność, gotowość i brak przeciwskazan do pracy w trybie zmianowym
    - Podstawowa umiejętność obsługi komputera (Excel, Word, Outlook).
    - Zdolność logicznego myślenia.
    - Umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów.
    - Umiejętność pracy w zespole.
    - Umiejętność pracy w stresie i pod presja czasu.
    - Zdolności komunikacyjne.
    - Sumienność i dokładność.
    - Brak nałogów (palenie wykluczone).

    Oferujemy:
    - Zatrudnienie w pełnym etacie (należy uwzględnić możliwość zmian
    rotacyjnych - 12 h w dzień, 12 h w nocy)

    Krzysztof Spaliński
    Kierownik Stacji Monitorowania

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1