eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaNew Business Developer-Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-05-21 18:17:09
    Temat: New Business Developer-Wrocław
    Od: k...@j...pl

    Jesteś fanem Internetu i Web 2.0? Masz pomysły na nowatorskie
    zastosowanie technologii internetowych? Nie boisz się wyzwań i lubisz
    kontakt z ludźmi?

    Przyłącz się do Nas i pomóż nam zmieniać oblicze Internetu!

    Janmedia Interactive Sp. z o.o szuka nieprzeciętnych i kreatywnych
    osób na stanowisko New Business Developer, które będą potrafiły
    kreować i sprzedawać usługi Web 2.0 i technologie internetowe dla
    klientów w Polsce i Europie.

    Wymagania:

    * zrozumienie Internetu
    * znajomość zagadnień emarketingu, ecommerce, elearning, cms
    * doświadczenie w sprzedaży - umiejętność w nawiązywaniu kontaktów
    biznesowych i talent handlowy
    * kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
    * łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie trwałych relacji
    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * zaangażowanie w wykonywane prace
    * umiejętność pracy pod presją czasu
    * umiejętność organizowania swojego czasu pracy

    Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w
    agencji
    * udział w projektach niekonwencjonalnych i niekomercyjnych
    * ukończone studia z zakresu marketingu, ekonomii
    * bardzo dobra organizacja osobista
    * pozytywne nastawienie
    * samodzielność

    Zakres obowiązków:

    * nadzorowanie procesu sprzedaży bieżących zapytań od Klientów
    (rozpoznanie potrzeb, ofertowanie, negocjacje umów)
    * pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i Europie
    * planowanie nowych usług z zakresu marketingu, badań i
    technologii internetowych
    * rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    * kreowanie wizerunku Janmedia Interactive

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie
    * płacę podstawową + premię % od wartości sprzedanych projektów
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * wsparcie rozwoju osobistego (program szkoleń, możliwość stażu w
    USA)
    * elastyczny tryb pracy
    * pracę przy najbardziej innowacyjnych projektach internetowych
    dla klientów z terenu Polski, UE i USA

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list
    motywacyjny) przy wykorzystaniu formularza aplikacyjnego dostępnego
    pod adresem http://www.janmedia.pl lub na adres
    mmikowska(at)janmedia.com.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania na wybrane oferty.
    Oferta jest ważna do końca maja 2008!

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1