PracaGrupypl.praca.oferowanaMłodszy specjalista ds. SEO i SEM-WrocławMłodszy specjalista ds. SEO i SEM-Wrocław
  • Data: 2007-10-25 19:45:16
    Temat: Młodszy specjalista ds. SEO i SEM-Wrocław
    Od: k...@j...pl szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Janmedia Interactive działa w obszarze systemów opartych na
    technologiach internetowych (wdrażanie aplikacji internetowych
    opartych na Platformie Rainforest (www.rainforestsys.com) oraz w
    dziedzinie promowania marki i wizerunku firmy. Wdrażamy systemy
    informatyczne dla klientów w USA i Europie.

    Poszukujemy osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. pozycjonowania
    i marketingu w wyszukiwarkach. Z nami staniesz się ekspertem SEO/SEM.

    Wymagania:

    * systematyczność, dokładność, entuzjazm i zainteresowanie
    Internetem
    * znajomość sposobów indeksowania i określania pozycji na listach
    wyników polskich i globalnych wyszukiwarek
    * znajomość składni kodu HTML i jego wpływu na wyniki wyszukiwania
    * znajomość narzędzia Google Analytics
    * umiejętność analizy wyników
    * kreatywność
    * znajomość j. angielskiego

    Dodatkowym atutem będą:

    * doświadczenie w pozycjonowaniu poparte wcześniejszymi pracami
    * certyfikat Adwords Qualified Individual
    * doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych Yahoo!,
    OnetBoksy, NetSprint
    * umiejętność tworzenia tekstów promocyjnych na potrzeby
    pozycjonowania
    * znajomość narzędzi wspomagających optymalizację

    Zakres obowiązków:

    * tworzenie kampanii promocyjnych w serwisach wyszukiwawczych
    (analiza serwisu i konkurencji, dobór słów kluczowych, dobór strategii
    pozycjonowania)
    * promocja witryn w popularnych wyszukiwarkach (Google, Yahoo!,
    MSN, Onet)
    * prowadzenie kampanii PPC (Google, Yahoo!, Onet)
    * analiza bieżących wyników

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie
    * ciekawą pracę w młodym zespole
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * możliwość dokształcania i doskonalenia warsztatu pracy
    * motywacyjny system wynagrodzeń

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez:

    Janmedia Interactive Sp. z o.o.
    ul. Wybickiego 1
    51-144 Wroclaw
    www.janmedia.pl

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1