eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaMłodszy Inżynier XML i HTML
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-04-20 10:22:43
    Temat: Młodszy Inżynier XML i HTML
    Od: Liox <l...@g...com>

    Firma Lionbridge jest jednym z największych na świecie dostawców usług
    językowych, usług związanych z treścią oraz usług outsourcingu.
    Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu testowania, oprogramowania,
    tłumaczeń, lokalizacji. Dostosowujemy produkty do wymagań i potrzeb
    danego rynku pod względem językowym, prawnym, kulturowym i
    cywilizacyjnym. Ponadto tworzymy i prowadzimy specjalistyczne centra
    obsługi klientów.

    Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

    Młodszy Inżynier XML i HTML

    Wymagania:
    * bardzo dobra znajomość XML-a oraz HTML-a
    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * praktyczna znajomość języków programowania (np. VB, VBA, języki
    skryptowe)
    * wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki:
    informatyka, fizyka, matematyka)
    * spostrzegawczość, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji.

    Zakres obowiązków:
    * analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji
    * wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy
    lokalizacji
    * tworzenie makr i skryptów w celu usprawnienia procesów
    lokalizacyjnych
    * poprawianie błędów w przetłumaczonych plikach
    * raportowanie wykonanej pracy.
    Oferujemy:
    * udział w interesujących, międzynarodowych projektach
    * pracę na etat w pełnym wymiarze godzin
    * doskonałą szansę na zdobycie nowych doświadczeń i rozwoju w wiodącej
    firmie z branży lokalizacji.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1