PracaGrupypl.praca.oferowanaManager Produktu IT / Zielona Góra
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-05-16 17:49:30
    Temat: Manager Produktu IT / Zielona Góra
    Od: GCSO <n...@g...pl>

    GCSO Polska oferuje usługi konsultingowo-programistyczne i pakiety
    oprogramowania dla przedsiębiorstw małej i średniej wielkości oraz
    instytucji budżetowych na terenie Polski. Dostęp do najnowszej generacji
    oprogramowania wiodących dostawców pozwala nam na generowanie znacznej
    wartości sprzedaży oraz umacnianie naszej pozycji na rynku.

    Polityka wewnętrzna firmy zakłada, że nieodłączną częścią sukcesu firmy
    jest zadowolenie pracowników z wykonywanych zadań, miła atmosfera w
    pracy oraz wsparcie ze strony kierownictwa.

    Opis stanowiska:
    - aktywne wyszukiwanie nowych klientów i generowanie leadów,
    - opieka nad potencjalnym klientem poprzez cały cykl procesu sprzedaży
    -- od fazy zainteresowania produktem do zamknięcia sprzedaży,
    - opieka nad klientem pozyskanym przez inne niż telefon kanały
    (spotkania, konferencje, Internet),
    - sprzedaż prowadzona w systemie wewnętrznym (inside sales) z
    wykorzystaniem telefonu jako podstawowego kanału komunikacji z klientem.

    Twój profil:
    - ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów,
    - łatwość w przyswajaniu wiedzy informatycznej i chęć nauki wielu nowych
    rzeczy,
    - pozytywne usposobienie, inicjatywa, kreatywność, otwartość na nowe
    pomysły,
    - umiejętność słuchania, błyskawicznej reakcji i odpowiadania na
    potrzeby klienta,
    - nienaganna polszczyzna i umiejętność sprawnego prowadzenia rozmowy
    telefonicznej,
    - nieustępliwość w dążeniu do celu,
    - znajomość popularnych pakietów biurowych,
    - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

    Oferujemy:
    - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stałą pensję
    oraz bardzo atrakcyjny system dodatków i premii,
    - miłą, bezstresową atmosferę w pracy,
    - możliwość szybkiego awansu zawodowego,
    - darmowe szkolenie z zakresu profesjonalnej sprzedaży, wspieranej
    systemami CRM.

    Prosimy o nadsyłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na podany poniżej
    adres email. Z kandydatami spełniającymi wszystkie kryteria
    skontaktujemy się w ciągu kilku dni.

    Planowany termin rozpoczęcia pracy: początek czerwca 2007.

    GCSO Polska
    rekrutacja (at) gcso (kropka) pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1