PracaGrupypl.praca.oferowanaLublin / programista PHP / praca stała, pełny etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-02-29 14:31:46
    Temat: Lublin / programista PHP / praca stała, pełny etat
    Od: "Marek Szczepaniak / STRUCTUM" <mareks68[nospam]@poczta.onet.pl>

    Firma informatyczna o 18-letniej tradycji poszukuje programisty PHP w
    Lublinie.

    Oferujemy pracę na pełny etat.

    Zadania

    * Prace programistyczne w ramach dużego przedsięwzięcia informatycznego
    * Wsparcie techniczne dla tworzonego oprogramowania

    Oczekiwania

    * Praktyczne umiejętności programistyczne w PHP
    * Wiedza i doświadczenie z zakresu rozwiązań bazodanowych
    * Konsekwencja w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
    * Dobra organizacja pracy
    * Praktyczna znajomość zagadnień związanych z Internetem
    * Mile widziana znajomość AJAX

    Oferujemy

    * Pracę w firmie internetowej o stabilnej pozycji rynkowej
    * Dostęp do zaawansowanych technologii
    * Możliwość rozwoju zawodowego
    * Atrakcyjne wynagrodzenie

    Zgłoszenia

    * Listy motywacyjne i CV prosimy przesyłać na adres: >>
    info[at]structum.com.pl <<
    * Adres do korespondencji: Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59,
    20-246 Lublin, Poland

    STRUCTUM Sp. z o.o.
    ul. Niepodległości 30/59

    tel./fax.+48 (prefix) 81 7470014, 4442828, 4442829

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1