eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.szukanaLider Liniowy - Oława - Praca
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-04-01 13:07:07
    Temat: Lider Liniowy - Oława - Praca
    Od: HRFace <a...@h...pl>

    HRFACE jest firmą doradztwa personalnego, prowadzącą procesy
    rekrutacji dla firm z kapitałem zagranicznym, inwestujących na terenie
    południowo - zachodniej Polski.

    Dla naszego Klienta, włoskiej firmy działająca w sektorze produkcji
    sprzętu AGD zlokalizowanej w Oławie poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    Lider Liniowy - Oława - Praca

    Lokalizacja:
    Oława

    Zakres obowiązków
    - kierowanie procesem produkcji oraz funkcjonowaniem linii
    montażowej
    - nadzorowanie wykonania planów produkcji,
    - nadzór nad personelem produkcji.

    Wymagania:
    - wykształcenie średnie techniczna,
    - dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, np. w
    sektorze AGD (montaż kuchenek)
    - umiejętność czytania rysunków technicznych i zespołów montażowych
    - znajomość norm ISO 9000
    - podstawowa znajomość technik kontroli i odbioru produktów
    - znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego

    Idealny kandydat powinien charakteryzować się:
    - zaangażowaniem,
    - komunikatywnością,
    - dyspozycyjnością.

    Oferujemy stabilną pracę w młodym zespole oraz atrakcyjne
    wynagrodzenie. Zapewniamy miesięczne szkolenia we Włoszech oraz miłą
    atmosferę w pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
    zamieszczonego na stronie:

    www.aplikuj.pl
    tel. 0 501 405 804

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1