PracaGrupypl.praca.oferowana[Kraków] webmaster[Kraków] webmaster
  • Data: 2007-03-01 06:37:39
    Temat: [Kraków] webmaster
    Od: " " <v...@g...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Veracomp S.A. - jeden z największych dystrybutorów rozwiązań informatycznych w
    Polsce - poszukuje osoby na stanowisko:

    Webmaster

    Zakres obowiązków:
    - aktualizacja i rozwijanie serwisów internetowych
    - projektowanie layoutów stron internetowych
    - przygotowywanie animacji Flash

    Oczekiwania:
    - Znajomość technologii XHTML, CSS, JavaScript, PHP5, w stopniu co najmniej dobrym
    - Biegła obsługa programów Photoshop CS i Flash MX
    - Znajomość SQL i środowiska MySQL
    - Samodzielność i kreatywność w proponowanych rozwiązaniach
    - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowymi atutami będą:
    - Doświadczenie w projektowaniu grafiki i animacji przeznaczonych do
    publikacji w Internecie
    - Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym

    Oferujemy:
    - umowę o pracę
    - stabilną pracę w rozwijającej się firmie
    - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydata

    Aplikacje opatrzone kodem stanowiska (WBM) prosimy przesyłać na adres:
    pai [at] veracomp.pl

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
    do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o
    Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz. 883).

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1