PracaGrupypl.praca.oferowanaKraków / administrator sieci osiedlowej
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-03-01 05:55:47
    Temat: Kraków / administrator sieci osiedlowej
    Od: Torin <z...@B...net>

    Witam

    Poszukujemy osoby na stanowisko administratora sieci osiedlowej.

    Wymagania :

    doświadczenie w zarządzaniu serwerami Linux
    bardzo dobra znajomość zagadnień QoS w Linux-ie
    dobra znajomość serwerów Postfix, Apache, Bind
    dobra znajomość sieci LAN i WAN
    umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów
    duży poziom instynktu samozachowawczego, gwarantujący rozwagę w
    działaniu ... :)
    zamieszkiwanie w grodzie Kraka
    poziom kultury osobistej umożliwiający swobodna i bezstresowa
    komunikacje z klientami
    przynajmniej średnie wykształcenie informatyczne lub pokrewne

    Obowiązki
    Zapewnienie poprawnego działania sieci
    Rozwiązywanie problemów z dostępem do sieć naszym klientom

    Oferujemy
    Praca na pełny etat po okresie próbnym (forma zatrudnienia do uzgodnienia)
    Motywujący i sensowny system wynagrodzenia
    Stanowisko pracę w biurze firmy
    Kawę do bólu ;)

    CV wraz z:
    dopiskiem w tytule maila: Administrator
    prosimy przesyłać na adres e-mail: zbyszek at lipska.net

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1