PracaGrupypl.praca.oferowana › Krakow / administrator / praca stala
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-06-25 16:06:39
    Temat: Krakow / administrator / praca stala
    Od: "Dzial Rekrutacji Grupy Adweb" <p...@w...adweb.pl>

    Grupa ADWEB http://adweb.pl , dynamicznie rozwijajaca sie firma zajmujaca
    sie kompleksowa obsluga firm w Internecie poszukuje osob do pracy stalej na
    stanowisku:

    PROGRAMISTA / ADMINISTRATOR

    Czego oczekujemy od kandydatow:

    a.. bardzo dobrej znajomosci PHP, Sql (Mysql/pgSQL), JavaScript, HTML
    (xHTML)

    b.. dobrej znajomosci XML, XSL

    c.. znajomosci PEAR, Smartow

    d.. umiejetnosci samodzielnego rozwiazywania zagadnien programistycznych i
    kreatywnego pisania wlasnego kodu

    e.. znajomosc PHP5 i SOAP bedzie dodatkowym atutem

    Do obowiazkow na tym stanowisku bedzie nalezec:

    a.. administrowanie serwerem

    b.. prace programistyczne

    c.. administrowanie systemem hostingowym z poziomu klienta

    W zamian oferujemy:

    a.. prace w mlodym, dynamicznym zespole

    b.. uczestnictwo w wielu interesujacych projektach

    c.. zadania pelne nowych wyzwan

    d.. mozliwosc podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju

    e.. docelowo umowe o prace

    f.. interesujacy system motywacyjny

    Jesli spelniasz opisane wymagania i potrafisz nas przekonac do swojej
    osoby,przeslij list motywacyjny oraz CV na adres praca(at)adweb.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1